23 Nisan 2018 Pazartesi

Girişimcilik Eğitim Programı - Eğitim programı ve onaylanması
Girişimcilik Eğitim Programı - Eğitim programı ve onaylanması


Temel seviye eğitim içeriğinin yukarıda belirtilen asgari içerik ve süreleri kapsadığının tespiti için sözleşme imzalama aşamasındaki istekli tarafından sunulan eğitim programına paralel olarak il müdürlüklerince doldurulmuş ve imzalanmış olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi (UGE) Eğitim Plan Formu ile birlikte UGE Başvuru Formu, il müdürlüğü tarafından KOSGEB Hizmet Merkezine onaylatılacaktır. Bu konudaki onay sürecinin eğitim başlamadan önce yapılması gereklidir.

Onay için gönderilen programlar, en geç on iş günü içerisinde yapılan ön değerlendirmeden sonra beş iş günü içerisinde KOSGEB Hizmet Merkezince onaylanır ya da düzeltme talep edilir. İl müdürlüklerince düzeltme talep edilen programlarda gerekli düzeltmeler istekliye yaptırıldıktan sonra tekrar başvuru yapılabileceği gibi varsa bir sonraki isteklinin eğitim programı değerlendirilmesi için KOSGEB Hizmet Merkezine gönderilebilir.

İstekli tarafından hazırlanan eğitim programının, KOSGEB Hizmet Merkezi tarafından onaylanabilmesi için yukarıda sayılan kapsamı içermesi yeterlidir.

 


İlgili bölüm Aktif İşgücü Hizmetleri Genelgesinden alınmıştır


 
27 Kasım 2014, Perşembe 00:12
defa okundu.

EN SON EKLENEN HABERLER !

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


NOT : Bu sayfalarda olan yorumlar ziyaretcilere aittir.