25 Nisan 2018 Çarşamba

Girişimcilik Eğitim Programı - Nihai değerlendirme ve sözleşme imzalanması
Girişimcilik Eğitim Programı -  Nihai değerlendirme ve sözleşme imzalanması


İsteklinin teknik değerlendirmede aldığı puanın yüzde altmışı ve mali değerlendirmede aldığı puanın yüzde kırkı esas alınarak nihai değerlendirme puanı belirlenir. Puan hesaplamasında küsuratlar yuvarlanmaz. Nihai puanın eşit olması halinde katılımcı başı ders saat maliyeti düşük olan istekliye, katılımcı başı ders saat maliyetinin de eşit olması halinde eğitici puanı yüksek olan istekliye öncelik verilerek nihai sıralama belirlenecektir. Yine eşitlik olması halinde, bu durumdaki istekliler ile kontenjan paylaşımı yapılarak sözleşme imzalanacaktır.

Sözleşme imzalanması ile ilgili olarak ayrıca Yönetmeliğin ve bu genelgenin mesleki eğitim kursları ile ilgili bölümündeki açıklamalar dikkate alınacaktır. İl müdürlüğünce, isteklinin teklif etmiş olduğu kişi sayısından daha az bir kişiyle sözleşmeye davet edilmesi halinde, isteklinin sözleşmeyi imzalamaktan imtina etme hakkı vardır, dolayısıyla bu gerekçeye bağlı olarak sözleşme imzalamaması halinde istekliye yaptırım uygulanmaz. İlanda belirtilen sayıda katılımcı bulunamaması durumunda istekli ve/veya yüklenici bulunamayan katılımcılar için bir hak talep edemez. Yapılan nihai değerlendirme sonucunda herhangi bir mali müzakere olmaksızın sözleşmeye davet edilen isteklinin sözleşme imzalamaması durumunda geçici teminat gelir kaydedilir.

İsteklilerin teklif zarflarında bulunan ve noter veya resmi Kurum tarafından onaylanmış belgeleri, kendileri tarafından yazılı talep edilmesi halinde il müdürlüğü, bu belgelerin birer örneğini almak şartı ile yazı ekinde iade edecektir.

 


İlgili bölüm Aktif İşgücü Hizmetleri Genelgesinden alınmıştır


 
27 Kasım 2014, Perşembe 00:15
defa okundu.

EN SON EKLENEN HABERLER !

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


NOT : Bu sayfalarda olan yorumlar ziyaretcilere aittir.