23 Mayıs 2018 Çarşamba

Girişimcilik Eğitim Programı / Tekliflerin değerlendirilmesi
Girişimcilik Eğitim Programı / Tekliflerin değerlendirilmesi


Yönetmeliğin 80. maddesine göre, girişimcilik eğitim programlarına ilişkin hizmet alımlarında isteklilerin teklifleri, ilgili kurum/kuruluşlar ile Kurum arasında yapılan protokol hükümleri saklı kalmak üzere, Genel Müdürlükçe belirlenen usul ve esaslara göre değerlendirilecek ve değerlendirme sonucunda teklifi kabul edilen istekli ile sözleşme (EK-28) imzalanacaktır.

Tekliflere ilişkin değerlendirme, Yönetmeliğin 22, 23 ve 24. maddeleri çerçevesinde yapılacaktır. Ayrıca Yönetmeliğin 21. maddesinde belirtilen geçici teminatların usulüne uygun olarak verilip verilmediği de değerlendirme aşamasında Komisyon tarafından dikkate alınacaktır.

Tekliflerin açılması ve değerlendirmeye alınmayacak teklifler ile ilgili olarak Yönetmeliğin ve bu genelgenin mesleki eğitim kursları ile ilgili hüküm ve açıklamalarından ilgili olanları kıyasen dikkate alınacaktır.

Bu kapsamda teklifler, ön değerlendirmeden sonra teknik değerlendirmeye alınır, teknik değerlendirmeyi geçenler mali değerlendirmeye tabi tutulur.

 


İlgili bölüm Aktif İşgücü Hizmetleri Genelgesinden alınmıştır


 
26 Kasım 2014, Çarşamba 23:21
defa okundu.

EN SON EKLENEN HABERLER !

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


NOT : Bu sayfalarda olan yorumlar ziyaretcilere aittir.