21 Eylül 2019 Cumartesi

Göbek eritme hareketleriGÖBEK ERİTME HAREKETLERİ

Yalnızca bölgesel odaklı yapılan diyetler kişileri zayıflatsa bile düz ve mükemmel bir görüntüye sahip olmalarını sağlamıyor çünkü sadece diyet yeterli gelmiyor. Diyetle birlikte kişilerin metabolizmalarına uygun bir spor aktivitesi belirleyerek düzenli bir şekilde çalışması gerekiyor. İşte sizleri daha fazla merakta bırakmadan kısa sürede düz bir karna sahip olmanızı sağlayacak olan göbek yağlarından kurtulmanıza yardımcı o hareketler; 

Mekik hareketleri; en bilinen ve en iyi sonuç veren bir egzersiz hareketidir. Uygulaması oldukça sıkı ve de zordur ama başarıldığı takdirde sonuçlarına siz bile inanamayacaksınız. Bu hareketi yapmadan önce mutlaka ısınma hareketleri yapmalısınız. 

Şınav hareketleri; düz bir zemin üzerinde kalçalarınızı sıkarak şınav hareketleri yapın ve bunu en az 5 kez tekrarlayın. 

Kalça sıkılaştırmaya yardımcı plank hareketi; yere sırtüstü uzanarak her iki ayağı da önce biri sonra diğeri olmak üzere yarım dairelik 45 derece açıyla havaya kaldırarak ileri – geri hareket ettirme egzersizidir. Bu hareketi dayanabildiğiniz kadar fazla sayıda yapmaya çalışın. Başlangıçta 3 sayı yapmanız şimdilik yeterli olacaktır. Zamanla bu sayıyı artırabilirsiniz.

Sırtüstü yere yatarak oturma pozisyonuna gelmeye çalışma hareketi; bu hareket de en az mekik hareketi kadar zor sancılı bir harekettir. Hareketi doğru bir şekilde uyguladığınızda karın kaslarınızın nasıl yandığını göreceksiniz. Bu hareketi yaparak 150 saniye kadar bekleyin ve 3-4 kez tekrarlayın. 

Sağlıkla Kalın.
04 Şubat 2017, Cumartesi 00:21
defa okundu.

EN SON EKLENEN HABERLER !

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


NOT : Bu sayfalarda olan yorumlar ziyaretcilere aittir.