21 Ağustos 2018 Salı

Haydar Dümen'e sorulan ilginç sorular ve cevapları


İlginç sorular ve cevapları...
Haydar Dümen'e sorulan ilginç sorular ve cevapları

Haydar Dümen'e sorulan ilginç sorular ve cevapları

16 yaşındayım. Cinsel organım 13 santim ama 7-8 santim gibi gözüküyor. Arkadaşlarımınki 16-22 santim arasında değişiyor. Ne olur bana yardım edin.

Değerli okurum, yaş, organ, yorgan her şey uyum içinde ve normal. 20 yaşına doğru seninkisi de gelecek yıllardan payını alacak, 2 santim kadar boy atacak. O isyan eden organ dahil anatomi müzesine konulacak kadar ideal bir bünyeye sahip olacaksın. Şu arkadaşlarını da merak ediyorum.
Hangisinin aklı fırtına, hangisinin sinirleri deli dana, hangisi bulaşmaz yalana dolana diye birini seçseydin ve kendine ideal bir plan çizseydin işte o zaman Hocan sana açardı geleceğinin kredilerini, verirdi başarının ve mutlulukların bilgilerini. Eğer birkaç yılda o duruma gelir, beni de unutmazsan ve de yazarsan halini, ben sana hazırlarım istikbalini.

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Ama boşalamadım. Kız arkadaşımın adet günü geçti. Yazılarınızı okuduğumuz için gebelik testi yaptık. Negatif çıktı ama yine de tedirginiz. 15 gündür adetini görmedi. Acaba ne yapalım? Çok korkuyoruz. 

Değerli okurum, buna tıpta yalancı gebelik derler. Kızlar gebe kalmadıkları halde adetlerini görmezler. Karınları şişer, dışarıdan bakınca 5 aylık gebeymiş imajı verir. Öyleleri vardır ki bağırsakların hareketlerini çocuğun hareketi diye yorumlarlar. Bu da yine bağırsaklarda biriken gazın etkisidir. Kız arkadaşının da biraz psikolojik olarak heyecanlanmış ve korkmuş

20 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla sevişmeye başlayacaktık ki adet gördüğümü fark ettim. Sevgilimin penisinin yarısı vajinama girdik. Ama ben adet gördüğüm için kızlık zarımın bozulup bozulmadığını anlayamadım. Çok az bir kan vardı. Acaba kızlığım bozuldu mu? Yoksa o kan adet kanı mıydı?  

Sevgili okurum, ben de anlayamadım, kusura bakma. Tahminim bozulmadı. Ama bunun kesin kararını bir uzman hekim verir. Gidip muayene olmak zor. Yani sana ağır geliyorsa yapılacak bir şey yok. Olayı kendi haline bırakırsın. Ama anlaşılıyor ki sizin cinsel yönüyle de devam edecek. Bunlar da sizin bileceğiniz işler.

Kasım’da 15 yaşıma gireceğim. Ama hâlâ sperm gelmiyor. Ne zaman ergenliğe gireceğim? 

Sevgili yavrum, 1 yıl içinde gireceğini umuyorum. Daha 15 yaşına bile girmemişsin acelen ne? Aslında hayatının en güzel ve rahat yıllarını yaşıyorsun. Keyfine bak. Yaşamın tadını çıkar. Olayı doğanın seyrine bırak. 

19 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla ilişkiye girmedik. Ama sevişirken kıyafetlerimin üzerinden cinsel organıma dokundu. 5 saat sonra kan geldi. Midem bulanmaya ve kasılmaya başladı. Kızlık zarım yırtıldı mı? 

Sevgili okurum, hem zar yırtılmadı hem de gebe değilsin. Psikolojik dengeni zorlamışsın. Midende de bir şey yok. Hadi bakalım güzel ve iyi yolculuklar. Hayat yolu uzun çünkü.
24 Ekim 2015, Cumartesi 20:02
defa okundu.

EN SON EKLENEN HABERLER !

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


NOT : Bu sayfalarda olan yorumlar ziyaretcilere aittir.