27 Mayıs 2018 Pazar

İş Sağlığı Güvenliği Eğitimine Kimler Müracaat Edebilir         İş güvenliği uzmanı: İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde görevlendirilmek üzere Bakanlıkça belgelendirilmiş mühendis, mimar veya teknik elemanı,

         Teknik eleman: Teknik öğretmenler ile üniversitelerin fen veya fen-edebiyat fakültelerinin fizik veya kimya bölümleri veya iş sağlığı ve güvenliği programı mezunlarını, ifade eder.

Nasıl Müracaat Edilir

         İş Güvenliği Uzmanlığı müracaatları www.casgem.gov.tr adresinde bulunan “Adaylar İçin Başvuru Formu”nu doldurup ekinde bulunan belgeleri Çalışma ve Sosyal Güvelik Eğitim ve Araştırma Merkezine  posta yolu ile müracaat edilebilir. Şahsen müracaatlar ise  Yunus Emre Mah. Kübra Sok. No:1 Pursaklar / ANKARA adresine ilgili adaylarca yalılabilmektedir.

Telefon: 0312 527 65 80

Faks: 0312 527 65 84 pbx

E-Mail: [email protected]

Başvurmak İçin Tıklayınız

Ek Bilgi

 

         Eğitimlerin 90 saat teorik bölümü Çalışma ve Sosyal Güvelik Eğitim ve Araştırma Merkez hizmet binasında verilmektedir. Ankara dışında Çalışma ve Sosyal Güvelik Eğitim ve Araştırma Merkezinin herhangi bir şubesi bulunmamaktadır. Çalışma ve Sosyal Güvelik Eğitim ve Araştırma Merkezinde konaklama hizmeti de sağlanmaktadır.

 
11 Haziran 2014, Çarşamba 23:37
defa okundu.

EN SON EKLENEN HABERLER !

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


NOT : Bu sayfalarda olan yorumlar ziyaretcilere aittir.