21 Eylül 2019 Cumartesi

Modern Avize ModelleriEv dekorasyonun da belki de takibini en çok yaptığımız ürün avizelerdir. Avize modelleri gün geçtikçe artmakta ve her seneye uygun farklı modeller çıkmaktadır. Her senenin kendine has modern avize modelleri olmasına rağmen , yine de standartlaşmış avize modellerini bulmakta mümkün.

 modern salon avize modelleri

Özellikle salon avize modellerin de klasik tarzda ve artık kalıplaşmış avize modelleri dışında alternatif olarak farklı modellerin bulunmasına rağmen vazgeçilmeyen bir alışkanlık vardır. Uzun dallara sahip ve heybetli gövdeleri ile evlerimizin salonunda adeta büyüleyici bir hava yaratmaktadır. Tasarım ve görüntüsü ile şık ve kullanışlı olmaları her ne kadar klasik olsa da kullanılmak için tercih sebebi olabiliyorlar.

2017 yılına girdiğimiz günden beri modern avize modellerine olan talep artmakla birlikte üretici firmalar müşterilerine tam hizmet sağlamak adına tüm imkanlarını kullanmaktadırlar. Büyük alışveriş merkezlerin de gördüğümüz kampanyalar her ne kadar yeni modelleri kapsama da piyasanın durgunluğu ve satışların düşüklüğü nedeni ile yeni  modern avize modellerinde de fiyatlar bir hayli uygun.

Aslında bu bir yönde avantaj olarakta değerlendirilebilir. Normal şartlarda 100 TL’lik bir avizeyi piyasanın durgunluğu ve yapılan kampanyalar dahilin de 70 / 80 TLlik fiyatlara almamız mümkün. Özellikle internet üzerinde toplu satış yapan firmaların kampanyalarını takip ederek daha da uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

 

Modern Avize Modellerin de bu yıl spor komsept ön planda. Artık küçük evlere , minyatür tasarımların yapıldığı ve onlara uygun olarak kullanılan aksesuarların başında spor ağırlıklı avizeler kullanılmaktadır. Salonların haricin de evlere farklı bir hava ve şıklık katan avizeler , fiyatlarının uygunluğu açısından da her zaman kullanılabilir ve satın alınabilir bir seçenek oluşturuyor.

 http://www.avizee.com/banyo-avize-modelleri.html

banyo avize modelleri

 

En beğendiğim banyo avize modellerindendir...


Üretici firmaların her yıl birbirleri ile kıyasıya mücadele içinde olup , en kaliteli tasarımları müşterilerine sunmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Durum böyle olunca, bizleri de her yıl birbirinden farklı ve birbirinden güzel tasarımlar karşılıyor. Modern Avize Modellerin de , 2018 yılını şimdiden iple çekiyor olmamız üretici firmaların 2017 modern avize modellerin de göstermiş olduğu performanstan kaynaklıdır.  Gelecek yıl nasıl tasarımlar bizi bekliyor , merakla bekliyoruz! 
14 Şubat 2017, Salı 09:26
defa okundu.

EN SON EKLENEN HABERLER !

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


NOT : Bu sayfalarda olan yorumlar ziyaretcilere aittir.